Свій до свого по своє

Ми часто згадуємо 2015 рік. Тоді ми зібралися однодумцями і стали міркувати, як реалізувати себе в Україні і головне – допомогти маленькому і середньому українському виробнику. Україна 2015 Так з’явилася ідея J’erelia, компанії, яка доведе, що українські товари можуть бути не тільки високоякісними, але й конкурентоспроможними навіть на іноземних ринках. Ми хотіли зібрати під своїм брендом виробників, які вкладають душу у свій продукт, які живуть своєю справою і пропонують покупцеві щось по-справжньому унікальне. За один рік ми побудували компанію мрії і завдяки кожному з вас стаємо більше та краще кожен день.

На початку 2016-го ми зрозуміли, що готові до нового етапу, більш масштабного, який об’єднав би всю країну навколо ідеї підтримки один одного. Ми звернулися до історичного контексту і були у захваті від руху «Свій до свого по своє», який фактично відродив українську економіку на Галичині 100 років тому.

«Свій до свого по своє»
зародився наприкінці XIX століття. Тоді, за часів Австро-Угорщини, бідні селяни Галичини могли позичати гроші лише під великі відсотки. Так було, поки до Львова не повернувся галицький інженер та архітектор Василь Нагірний,

василь нагірний кооперативний рух який довгий час працював у Швейцарії і бачив, як там діє система кооперативів. Він відкрив першу кооперативну крамницю міського типу  «Народна торгівля». Згодом невелика група української інтелігенції разом із греко-католицькою церквою створила кооперативний банк, де селяни могли отримати кредити під невисокий відсоток.

У «Свій до свого…» були три прості правила: купуй українське, продавай українське, поширюй українське, тобто розповідай про українські товари родичам, друзям та сусідам. 

Діяли ці правила настільки успішно, що кожен українець ходив тільки в українські крамниці, навіть якщо вони знаходилися в іншому кінці міста. В результаті за кілька років «Свій до свого по своє» майже витіснив закордонні товари з території регіону, більше того – українські виробники почали працювати на експорт.

Сьогодні J’erelia відроджує традицію в форматі «Свій до свого 2.0». І ми сподіваємося на не менш вражаючі результати! Наразі ми плануємо велику освітню програму, в рамках якої будемо розповідати історії українських брендів, піднімати питання підтримки всього українського через історичний контекст, а також об’єднувати людей навколо ідеї підтримки вітчизняного виробника.

Наш патріотичний проект вже отримав підтримку найкращих українських ЗМІ, а тепер потребує вашої!

Якої саме? Купуйте українське! Розповідайте про українське! Спробуйте українське і ви переконаєтеся, що співвідношення якості та ціни у нас найкраще!

Вже зараз ви можете підтримати українського виробника, зробивши замовлення на jerelia.com!

 
журнал Країна
газета День
журнал Гроші
Фокус
Обозреватель
Депо
Хочу